ELEKTRYK - JobZone.pl

Description : ELEKTRYK. Company : JobZone.pl. Location : Oslo

Dla naszego sta?ego klienta z Norwegii poszukujemy kandydat�w na stanowisko Monter Instalacji Elektrycznych . Planowane trzy projekty w Stavanger, S�rumsand + Lillestr�m, Rjukan + Telemark.

ELEKTRYK

Do?wiadczenie / zadania :

Szafy i kable, korytka kablowe i drabinki kablowe

Wymagania :

  • Do?wiadczenie , przynajmniej 2-3 lata w zawodzie elektryka
  • Do?wiadczenie z Norwegii
  • Komunikatywny j?zyk angielski lub norweski
  • DSB, FSE
  • Obywatelstwo kraju strefy Schengen

Oferujemy :

  • Stawka : 280 NOK / h
  • Norweska umowa na 100% etatu
  • Narz?dzia i ubrania robocze zapewnione przez pracodawc?
  • D?ug? wsp�?prac? i wsparcie koordynator�w podczas trwania projektu
  • Pracodawca zwraca koszt zakwaterowania i organizuje lokale mieszkaniowe
  • Elastyczny system rotacyjny
  • Dodatki na projektach

Poszukujemy ASAP (tak szybko, jak to mo?liwe) :

  • 4 osoby do S�rumsand + Lillestr�m - preferowani elektrycy okr?towi
  • 4 osoby do Stavanger
  • 2 osoby do Rjukan + Telemark oraz 10 os�b na pocz?tek sierpnia

Aplikuj